Witamy w ART-ROB!

Od ponad 25 lat zbieramy doświadczenie w montażu i cyklinowaniu podłóg w Warszawie. Stale poszerzamy ofertę i doskonalimy się na kursach. Dzięki dużemu doświadczeniu, zwłaszcza pracy w starych, poniemieckich domach, potrafimy zająć się nawet bardzo leciwym parkietem w fatalnym stanie – wybrakowanym lub wielokrotnie przemalowanym farbami olejnymi.

Wierzymy, że każdej powierzchni można dać drugą szansę przez jej odświeżenie i właściwe zakonserwowanie. Pewni swojej wiedzy i jakości ręcznej pracy, dajemy 12-miesięczną gwarancję na nasze usługi.

Dokonujemy wypełnień, szlifowani, polerowaniai lakierowania. W razie potrzeby wymieniamy też całe podłogi lub ich części. Jesteśmy elastyczni. Dobieramy optymalną ofertę w zależności od preferencji i możliwości Klienta.

Doskonale wiemy, jak zapewnić solidność i wytrzymałość drewna, gdy kładziemy lub konserwujemy parkiet. Warszawiacy mogą dzięki nam cieszyć się świetnie odrestaurowanymi podłogami. Zadowolenie klienta to nasz priorytet.

Obecnie opiekujemy się nie tylko parkietami: cyklinujemy schody, montujemy listwy, cokoły, usuwamy uszkodzenia, kładziemy i konserwujemy panele. Na życzenie Klienta tworzymy też mozaiki czy podłogi z desek.

Działamy szybko, solidnie i w dobrej cenie.